Starbucks Caffe Verona , mletá káva 200 g – Recenze

Vychutnejte si bohatou a intenzivní chuť kávy přímo z pohodlí vašeho domova s mletou kávou Starbucks Caffe Verona. Tato lahodná směs je inspirována italským stylem pražení, které dodává každé šálku jedinečnou hloubku a plnost. S jejím exkluzivním aroma se budete cítit jako v nejlepší kavárně ve Veroně, bez nutnosti opustit váš obývací pokoj. Připravte si svůj oblíbený nápoj snadno a rychle díky praktickému balení o hmotnosti 200 g. Užijte si skutečného kulinářského zázraku s mletou kávou Starbucks Caffe Verona!

Popis a vlastnosti

Připravte si svoji oblíbenou kávu STARBUCKS v pohodlí vašeho domova. Tmavě praženou mletou kávu STARBUCKS Verona doprovází již od počátku příběh opravdové lásky. Původně byla namíchána pro restauraci v Seattlu pod názvem Jake’s Blend (Jakeova směs). Ihned po uvedení si získala mezi zákazníky velikou oblibu, a proto se výrobce rozhodl kávu oficiálně pojmenovat po městě Verona, které se stalo inspirací pro mnoho lidí.

Mletá káva Starbucks Caffe Verona 200g je vyváženou a bohatou kávou s texturou tmavého kakaa. Svůdná směs zrn s nádechem italského pražení dodávajícího hloubku, duši a sladkost. Kava má původ Jižní Amerika a patříc do řady Dark Roast nabídne plné tělo a intenzivní chuť.

Každé kafiové zrno vyžaduje jedinečnú kombinaci optimálni teploty a času nezbytnú pre dosiahnutie maximálnej vône, kyseľosti, intenzity a chuti. Odbornici zo STARBUCKS sa dlhoročne venovali hľadaniu a experimentovaniu a na základe výsledkov ich bádania bol vytvorený systém STARBUCKS Roast Spectrum, pomocou ktorého sú kavy triedené podľa troch profilov intenzity praženia. Tmavě pražená kava s výraznou chutí s plnějším tělem, které doplňují charakteristickými rysy intenzivního pražení.

Zkušenosti zákazníků

Zákazníci mají smíšené pocity ohledně produktu „Starbucks Caffe Verona, mletá káva 200 g“. Někteří zákazníci jsou s touto kávou velmi spokojeni a popisují ji jako bohatou na chuť, aromatickou a vyváženou. Oceňují také její intenzitu a sílu. Další zákazníci však uvádějí, že tato káva nenaplňuje jejich očekávání a je pro ně příliš hořká nebo málo chutná.

Někteří se také stěžují na nedostatečný aroma či přítomnost nežádoucích hořkých not. Celkově lze říct, že recenze tohoto produktu jsou smíšené – někteří zákazníci jsou s ním spokojeni, zatímco jiným nevyhovuje.

Závěr

Celkově lze říci, že Starbucks Caffe Verona je skvělou volbou pro milovníky kávy, kteří si rádi dopřávají bohatou a intenzivní chuť. Tato mletá káva odráží všechny charakteristické prvky italského espressa s přídavkem tmavě pražených fazolí.

S každým šálkem si užijete jedinečný zážitek plný aroma a lahodné chuti. Bez ohledu na to, zda ji pijete černou nebo s mlékem, Starbucks Caffe Verona vám poskytne dokonalý start do vašeho dne nebo okamžik relaxace uprostřed hektického dne.